всі категорії

Головна>Продукти>віскі

Віскі Goalong Power label зерновий 700мл 40% абв


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:Йти разом, бути заодно, погоджуватись
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:У кожну пляшку упакована подарункова коробка, 12 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:8000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
11

New Power Label Whiskey — ще один давній якісний віскі Goalong Liquor. Завдяки унікальному рецепту змішування він був тепло прийнятий у багатьох країнах і областях. Люди кажуть, що він має приємний аромат зрілих фруктів і ніжні нотки димчастого дуба. Водночас вас також привабить його м’який і складний смак. Клієнти відчувають, що він схожий на Джека Денні.


22

33


44

профіль компанії

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. — це єдиний професійний міжнародний виробник алкогольних напоїв у Китаї, інвестований UK Goalong Group у 2018 році, головним чином виробництво та експорт віскі, бренді, горілки, джину, лікерів та інших лікерів. розташований у двох орієнтованих індустріальному парку міста Люян, це 1-й за величиною масштаб одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї, а також 4-й лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Group, з найсучаснішим і модернізованим обладнанням і системою управління високого рівня, що представляє 4-й міжнародний рівень доставки Групи, головним чином зосереджуючись на китайський віскі виробництво та послуги приватних марок лікерів для клієнтів з країни та за кордоном.

55

66

Відгуки клієнтів

Чистий гол солодовий віскі має хороші результати на різноманітних професійних алкогольних виставках та дегустаціях. У 2020 році бренд було експортовано до Сполучених Штатів таким чином, що він увійде у великі супермаркети США та стане популярним товаром.

8

9


10

ПОДРОБИЦІ
2
3
4
5
6
7
ЗАПИТ