всі категорії

Головна>Продукти>Горілка та джин

Горілка Goalong Royal Carlston 700мл 40% абв 700мл 40% абв


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:Неоднозначне
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:12 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:10000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
标题 标题 -2_ 副本
Goalong vodkawith this ячмінь-кукурудзяної горілки, що має триразову дистиляцію та чотириразову фільтрацію через березове вугілля, чисті та свіжі, представлені продукти – це характерні горілки, упаковані в енергійний дизайн. Насичені аромати та смаки, які гармонійно поєднуються з іншими напоями та користуються широкою популярністю серед молодих споживачів.
СмакОригінальний смак і індивідуальний ароматизатор 
СмакХрусткі, м’які та стійкі, гладкі та свіжі вхідні 
11
22

1640163039396914.webp_副本

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. — це єдиний професійний міжнародний виробник алкогольних напоїв у Китаї, інвестований UK Goalong Group у 2018 році, головним чином виробництво та експорт віскі, бренді, горілки, джину, лікерів та інших лікерів. розташований у двох орієнтованих індустріальному парку міста Люян, це 1-й за величиною масштаб одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї, а також 4-й лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Group, з найсучаснішим і модернізованим обладнанням і системою управління високого рівня, що представляє 4-й міжнародний рівень доставки Групи, головним чином зосереджуючись на китайський віскі виробництво та послуги приватних марок лікерів для клієнтів з країни та за кордоном.

Лідер експорту 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість та відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий шопінг. Жодна з продуктів, що циркулюють на ринку, не зазнала жодних інцидентів з безпечністю харчових продуктів. Задоволеність опитування клієнтів перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд та виправлення від глобальних клієнтів і професійних установ.

FAQ

1. Чи можете ви приготувати горілку різного смаку?

Так, ми можемо виготовляти горілку різного смаку як наш клієнт. Як смак шоколаду, смак лічі, аромат мигдалю, аромат кавуна, смак манго та аромат зеленого яблука. Вся ця горілка, яку ми зробили для наших клієнтів.

2. Чи можемо ми використовувати власний логотип або дизайн на етикетці?

Так, ми приймаємо індивідуальні конструкції. Ми також маємо команду дизайнерів, які допоможуть вам створити дизайн.

3. Який об’єм пляшки?

У нас під рукою є пляшка на 700 мл. Ми можемо відкрити форму для вашої авторизованої пляшки.

4. Який цикл відкриття форми та вартість?

Наш цикл відкриття форми зазвичай становить близько двох тижнів, розділений на механічні пляшки та ручні пляшки, а вартість становить від 300 до 1500 доларів США. Враховуючи довгострокову співпрацю в майбутньому, ми можемо розглянути можливість повернення плати за відкриття форми за перше велике замовлення.

5. Що робити, якщо товар серйозно пошкоджений під час транспортування в місцевість?

Наша упаковка підходить для міжнародних перевезень, а рівень пошкоджень надзвичайно низький. Сфотографуйте та заберіть докази протягом 2 годин після отримання товару. Ми компенсуємо ваше наступне замовлення на основі фактичної втрати.

6. Що мені робити, якщо витік вина та помилки на етикетці викликані неправильними процесами або виробництвом, що впливають на продажі?

Оскільки маркування виконується за допомогою машини, діапазон помилок дуже низький, і помилку важко побачити неозброєним оком, тому ви можете бути впевнені. Що стосується проблеми витоку вина, оскільки кришка була вдосконалена багато разів, ймовірність витоку вина дуже мала. Якщо це дійсно через заводські причини, будь ласка, сфотографуйте як доказ, і ми готові нести відповідну відповідальність.

7. Клієнти на нашому ринку дуже відразливі до китайської їжі, тому що в Китаї багато проблем з продуктами харчування, як усунути сумніви кінцевого ринку?

При необхідності ми можемо співпрацювати з тестуванням QS або іншими міжнародно сертифікованими BV, сторонніми перевірками тощо. Абсолютно гарантуємо якість. У порівнянні з іншими великими брендами алкогольних напоїв, наша продукція є економічно ефективною. Ціна помірна, а якість гарантована. Я вірю, що це безумовно допоможе вам відкрити більший ринок.

8. Що робити, якщо є різниця між наливним вином

і проби вина? Кожного разу, коли буде надіслано зразок, ми наклеюємо відповідну етикетку та зберігаємо копію на стелажі для зразків компанії. При виробництві масових товарів ми розгортаємо та виготовляємо за зразками, тому проблеми, яку ви розглядаєте, в принципі не існує.

9. Я хочу купити 6 пляшок віскі. Чи може ваша компанія надати послугу наложеним платежем?

Оскільки вино небезпечне і крихке, ми не рекомендуємо купувати 6 пляшок. Спочатку можна спробувати одну пляшку. Через місцевий експрес ми не приймаємо готівку при доставці.

10. Скільки перевірок можливо протягом усього виробничого процесу, а скільки повних?

Кожна наша позиція буде проводити взаємну перевірку та самоперевірку. Крім того, є 2 вибіркові перевірки

і 1 повна перевірка.


ПОДРОБИЦІ
2
3
4
ЗАПИТ