всі категорії

Головна>Продукти>Лікери

GREEN DRAGONFLY 275мл газовані безалкогольні напої 3.7% абв.


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:ЗЕЛЕНА СТРАККА
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:24 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:10000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис

1640591652712514.webp_副本

Ми представляємо нашу данину класичним творам цим ячменем-кукурудзяної горілки. Завдяки 4-разовій дистиляції та 6-разовій фільтрації це більш ніж добре. Новий Ambiguous є інновацією від Goalong завдяки запатентованому високоточному ливню, пружині з нержавіючої сталі 316, харчовому поліетиленовому пластику та сяючому логотипу. Щелок Група

1
2

Лідер експорту 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість та відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий шопінг. Жодна з продуктів, що циркулюють на ринку, не зазнала жодних інцидентів з безпечністю харчових продуктів. Задоволеність опитування клієнтів перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд та виправлення від глобальних клієнтів і професійних установ.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в промисловому парку двох типів у місті Люян. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в індустріальному парку двох типів у місті Люян, площею 23259.67 квадратних метрів. 5 великих будівель, кожна з будівельною площею близько 5000 квадратних метрів. Це перший великомасштабний одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї. І це четвертий лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Liquor Group.


ПОДРОБИЦІ
2
3
4
5
6
ЗАПИТ