всі категорії

Головна>Продукти>Лікери

Шампанське Темна Троянда 700мл/375мл 3.5% абв


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:Темна троянда
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:12 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:10000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
11

Цей винний шампанський напій DARK ROSE є слабоалкогольним вином з 3.5% об. Є дві специфікації на 700 мл і 375 мл на ваш вибір. Це шампанське прозоре, без зважених речовин. Смак ніжний і елегантний, красивий, гармонійний і фруктовий.


Конкурентні переваги:

слабоалкогольний алкогольний напій.

Легко п'ється.


22

33

44
55

Professional винокурня віскі виробник алкогольних напоїв, експортер бренді, горілки, джину, лікерів, газованої води, коктейлів і крафтового пива. Швидка доставка, гарантована якість і чудове післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий універсальний досвід покупок

5

55 - 副本

Клієнти, які кажуть, що добре, насправді хороші. Давайте побудуємо фундамент із якістю, гарантуємо досягнення сервісу, зміцнимо довіру за допомогою цінності та разом крокуємо до слави завтрашнього дня.

8

Лідирує в експорті 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість і відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте собі п’ятизірковий універсальний досвід покупок. Жоден із продуктів, що поширюються на ринку, не зазнав жодних інцидентів безпеки харчових продуктів. Задоволеність клієнтів опитуванням перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд і корекцію від глобальних клієнтів і професійних установ.

10

9

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. — це єдиний професійний міжнародний виробник алкогольних напоїв у Китаї, інвестований UK Goalong Group у 2018 році, головним чином виробництво та експорт віскі, бренді, горілки, джину, лікерів та інших лікерів. розташований у двох орієнтованих індустріальному парку міста Люян, це 1-й за величиною масштаб одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї, а також 4-й лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Group, з найсучаснішим і модернізованим обладнанням і системою управління високого рівня, що представляє 4-й міжнародний рівень доставки Групи, головним чином зосереджуючись на китайський віскі виробництво та послуги приватних марок лікерів для клієнтів з країни та за кордоном.

4

6

ПОДРОБИЦІ
2
3
4
5
6
ЗАПИТ