всі категорії

Головна>Продукти>Лікери

Лікер Dark Rose Rose Rose lychee 700ml/375ml 17% abv


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:Темна троянда
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:12 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:10000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
1_ 副本
2_ 副本


3_ 副本
4_ 副本

Цей рожевий лікер DARK ROSE має низький рівеньалкоголь вина, з 17% об. Є 700 мл і 375 мл двох специфікацій на ваш вибір. Цей лікер є білим вином, виготовленим з бренді, віскі, горілку та джин, а також використовується для змішування різних смаків білого вина. Як алкогольний напій він має низький вміст алкоголю, колір коксівного вугілля, неповторний запах і солодкуватий смак.

Конкурентні переваги:

слабоалкогольний напій

Легке пиття

Лідер експорту 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість та відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий шопінг. Жодна з продуктів, що циркулюють на ринку, не зазнала жодних інцидентів з безпечністю харчових продуктів. Задоволеність опитування клієнтів перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд та виправлення від глобальних клієнтів і професійних установ.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в промисловому парку двох типів у місті Люян. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в індустріальному парку двох типів у місті Люян, площею 23259.67 квадратних метрів. 5 великих будівель, кожна з будівельною площею близько 5000 квадратних метрів. Це перший великомасштабний одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї. І це четвертий лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Liquor Group.


ПОДРОБИЦІ
2
3
4
5
6
ЗАПИТ