всі категорії

Головна>Новини>Новини компанії

Віскі Goalong сяє на Китайсько-Африканській економічній і торговельній виставці

2023-06-29

1

3 червня 29 року було офіційно відкрито 2023rd China-Africa Economic and Trade Expo під темою «Шукаємо розвиток і спільне майбутнє». "Gaolang" Китайський односолодовий віскі, представлене Gaolang Group, завоювало похвалу промисловості.

2

На виставці Goalong Group в основному рекламувала та демонструвала власний бренд Односолодовий віскі Goalong витриманий у різних видах дубових бочок, таких як бочки для хересу, бочки для бренді та бочки для бурбону Теннессі тощо. Ці різні стилі віскі Goalong принесли новий смак і похвалу вітчизняним та іноземним експонентам, які прийшли скуштувати їх. Новий продукт "Qiu Xu", який виготовляється з місцевої сировини Лю Янга та витримується в однозернових бочках, також був добре прийнятий експонентами та друзями з країни та за кордоном.

34

Поруч зі стендом Goalong Group чотири стародавні та важкі дубові бочки та петляючий рекламний фільм постійно привертали погляди прохідних бізнесменів, які безперервно приходили відвідати та порадитися з вітчизняними та іноземними друзями та бізнесменами. Деякі з них говорили про ринок китайський віскі, хтось цікавився процесом виготовлення віскі, а хтось обговорював співпрацю та дегустував віскі. На додаток до багатьох вітчизняних колег, які висловлюють великий інтерес до віскі Gaolang, деякі африканські бізнесмени з Нігерії, Кенії та інших країн також висловили намір співпрацювати.

56

Goalong Group неодноразово брала участь у подібних виставках і знає важливість виставок для створення бренду та продажів. З цієї причини Goalong Group виконала свою домашню роботу з першого дня оголошення виставки. Від вичитки та друку письмових рекламних матеріалів, виготовлення рекламного фільму та виготовлення фізичних зразків було завершено впорядкованим чином під єдиною координацією та домовленістю всіх відділів Goalong Group. У той же час компанія також направила амбасадора бренду та головного бармена Goalong Group, щоб пояснити клієнтам знання про виготовлення та дегустацію віскі. Кістяк експортного бізнесу також брав участь у всьому штаті, практикувався заздалегідь, пояснював на місці та проявляв ініціативу підходу до клієнтів, що створювало хороші умови для подальшого просування продукції підприємства та розширення ділової співпраці.

7