всі категорії

Головна>Новини>Новини компанії

Односолодовий віскі Goalong вразив Циндао

2023-07-14

图片 1

8 липня 2023 року в Міжнародному конференц-центрі Олімпійського центру вітрильного спорту Циндао відкрився Міжнародний фестиваль віскі Ціндао! Захід демонструє останні досягнення китайської віскі-індустрії. На цій довгоочікуваній події, Односолодовий віскі Goalong захоплювався своєю видатною якістю та унікальним смаком.

图片 2

Подія зібрала багатьох виробників віскі, ентузіастів та експертів галузі з вітчизняних та зарубіжних країн. Goalong Distillery брала активну участь у обміні інноваційними технологіями, досвідом і ідеями, а також разом обговорювала розвиток китайської індустрії віскі. Завдяки постійному вдосконаленню стандартів виробництва та інноваційним технологіям ми успішно створили унікальний китайський Односолодовий Goalong віскі з відмінними характеристиками та унікальним смаком, що віскі Goalong експортується на міжнародний ринок. У Goalong Group вірять, що Goalong Whisky в майбутньому обов'язково стане візитною карткою світового віскі в Китаї.

图片 3图片 4

До цього свята віскі Goalong Group ретельно підготувала Crown односолодовий віскі витриманий у різних видах дубових бочок, таких як бочки від хересу, бочки для бренді та бочки від бурбону Теннессі з усього світу. Ці різні стилі віскі Goalong принесли новий смак вітчизняним і іноземним виробникам віскі та ентузіастам промисловості, а також подарували унікальне свято дегустації віскі багатьом любителям.

图片 5

Віскі - це не тільки напій, а й культура та стиль життя. Віскі Goalong від Hunan Liuyang буде відданий інноваціям китайського віскі та інтеграції світових технологій і культури віскі, щоб вітчизняний віскі світився у світлі The Times.

图片 6图片 7