всі категорії

Головна>Новини>Новини компанії

«Спільний розвиток для спільного майбутнього», винокурня Goalong представлена ​​на 3-й Китайсько-Африканської економічній і торговельній виставці 2023

2023-07-03

Сонце палить, Чанша здалеку зустрічає своїм теплом африканських гостей. З 29 червня по 2 липня в Міжнародному виставковому та конференц-центрі Чанша проходила 3-я Китайсько-Африканська економічна та торгова виставка на тему «Спільний розвиток заради спільного майбутнього». Винокурня Goalong виставлені на цій конференції з новим національним стилем і принесли різноманітність односолодовий віскі продукти для друзів з різних країн, щоб спробувати та зрозуміти смак віскі Люян з Хунані.

图片1_副本
图片2_副本

China-Africa Business Expo – найбільша платформа економічного та торговельного співробітництва в рамках Форуму китайсько-африканського співробітництва. 3rd China-Africa Business Expo спільно організований Народним урядом провінції Хунань і Міністерством торгівлі, і є одним із найважливіших заходів обміну між Китаєм і африканськими країнами в галузі економіки та торгівлі цього року. Китайсько-африканська економічна та торгова виставка є важливим механізмом китайсько-африканського економічного та торговельного співробітництва та важливим вікном для місцевого економічного та торговельного співробітництва з Африкою, що має велике значення для Китаю для сприяння відкритості на високому рівні та побудові нового модель розвитку. Завдяки цій виставці ми матимемо можливість глибоко поспілкуватися з урядовцями, підприємцями та фахівцями з економіки та торгівлі як з Китаю, так і з Африки, щоб обговорити можливості співпраці та подальшого зміцнення економічних і торгових зв’язків між Китаєм та Африкою. Ми скористаємося цією можливістю, щоб продемонструвати потужність бренду, характеристики продукту та інноваційну силу Goalong Spirits Group, а також внести нову життєву силу в китайсько-африканську економічну та торговельну співпрацю.

图片3_副本
图片4_副本

(Друзі іноземних підприємств відвідали стенд Goalong Distillery, щоб досягти співпраці)

图片5_副本
图片6_副本
图片7_副本

(Керівники урядів, комерційних бюро та асоціацій підприємств відвідали стенд Goalong Distillery і скуштували продукцію віскі Goalong)

Щоб забезпечити найкращий результат цієї виставки, Goalong Distillery підготувався заздалегідь. Ми продемонстрували асортимент нашої продукції та особливості процесу в усіх аспектах, представивши нашим клієнтам і партнерам наш унікальний процес дистиляції та культуру віскі. У той же час ми також активно розуміємо потреби та тенденції ринку Центральної Африки та пропонуємо персоналізовані продукти віскі відповідно до смакових уподобань різних регіонів, щоб задовольнити потреби споживачів. Під час виставки, Односолодовий віскі Goalong отримав багато пропозицій та думок, які надали важливу допомогу для майбутнього виробництва продукції та контролю процесу.

图片8_副本
图片9_副本
图片10_副本
图片11_副本

1 липня ми мали честь взяти участь у спеціальній зустрічі в Хунані для пошуку африканських продуктів і туризму. Як один із ряду заходів, проведених урядом Хунані, ця робоча зустріч спрямована на зміцнення економічної та торговельної співпраці між Хунань та африканськими країнами, а також сприяння обміну та співпраці між двома сторонами у сфері торгівлі продукцією та туризму. Г-н Алан, засновник Goalong Group, і пані Джоанна, голова відділу зовнішньої торгівлі Goalong Group, представляли Goalong Group для участі в зустрічі з китайськими віскі, багатими на місцеві особливості Люян, шукаючи партнерів на африканському ринку та вивчаючи новий бізнес можливості разом.

图片12_副本

Конференція Китаю (Чанша) та Африки з питань економіки та торгівлі є важливою платформою як для Китаю, так і для Африки. Під час цієї зустрічі представники зовнішньоторговельного та комерційного персоналу Goalong Group провели дружній обмін інформацією з африканськими бізнес-асоціаціями та африканськими підприємствами, продемонстрували імідж нашого бренду та переваги продукту, обговорили можливості співпраці з підприємцями та партнерами з Африки та сприяли подальшому розвитку Китаю. -Африканське економічне та торговельне співробітництво.

图片13_副本
图片14_副本

З віскі як засобом для побудови мосту взаєморозуміння та співпраці. Будучи китайською компанією, Goalong Distillery Group активно реагує на ініціативу «Один пояс, один шлях» і вносить свою мудрість і силу у співпрацю між Китаєм і Африкою. щоб продемонструвати особливий смак китайського віскі. Участь у China-Africa Business and Trade Expo є важливою віхою для Goalong Distillery. Ми будемо дотримуватися концепції якості в першу чергу і повною мірою продемонструємо неповторний шарм і переваги віскі Хунань в Китаї. Ми будемо активно шукати партнерів з китайськими та африканськими підприємствами та партнерами, досліджувати спільні можливості для бізнесу та сприяти культурному обміну між Китаєм та Африкою. Ми також з нетерпінням чекаємо зустрічі з більшою кількістю компаній-однодумців і партнерів на цьому ярмарку, вивчення нових можливостей для розвитку індустрії віскі з експертами з індустрії віскі в країні та за кордоном, друзями з усіх верств суспільства в Китаї та Африці, працюючи разом для просування процвітання міжнародної індустрії спиртних напоїв у Китаї та Африці та створення світлого майбутнього для китайсько-африканського економічного та торговельного співробітництва!

图片15_副本