всі категорії

Головна>Продукти>бренді

Коньяк Bosolac спеціального сорту XO 700мл 40% абв


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:Босолак
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:У кожну пляшку упакована подарункова коробка, 6 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:8000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
11

Bosolac Special Grade Бренді XO дистилюється у Прюльо у Франції, купажується та розливається в Китаї. Екзотичний виноград, матеріали та технології гарантують його неповторний смак. Витонченості додає скляна пляшка ручної роботи. Клієнти вважають його хорошим вибором для вечірок і святкувань. Не дивно, що вам сподобається його насичений смак і трохи міцний смак.


22

33


44

55

Лідер експорту 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість та відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий шопінг. Жодна з продуктів, що циркулюють на ринку, не зазнала жодних інцидентів з безпечністю харчових продуктів. Задоволеність опитування клієнтів перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд та виправлення від глобальних клієнтів і професійних установ.

5

10

66

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в промисловому парку двох типів у місті Люян. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в індустріальному парку двох типів у місті Люян, площею 23259.67 квадратних метрів. 5 великих будівель, кожна з будівельною площею близько 5000 квадратних метрів. Це перший великомасштабний одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї. І це четвертий лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Liquor Group.

1. Цьому бренді справді 6 років?

Так, бренді особливого сорту дистильовано та купажовано у Франції, який витримується у французькій дубовій бочці понад 6 років. І ботинг у Китаї групою Goalong Liquor.

2. Чи можемо ми використовувати власний логотип або дизайн на етикетці?

Так, ми приймаємо індивідуальні конструкції. Ми також маємо команду дизайнерів, які допоможуть вам створити дизайн.

3. Який об’єм пляшки?

У нас під рукою є пляшка на 700 мл. Ми можемо відкрити форму для вашої авторизованої пляшки.

4. Який цикл відкриття форми та вартість?

Наш цикл відкриття форми зазвичай становить близько двох тижнів, розділений на механічні пляшки та ручні пляшки, а вартість становить від 300 до 1500 доларів США. Враховуючи довгострокову співпрацю в майбутньому, ми можемо розглянути можливість повернення плати за відкриття форми за перше велике замовлення.

5. Що робити, якщо товар серйозно пошкоджений під час транспортування в місцевість?

Наша упаковка підходить для міжнародних перевезень, а рівень пошкоджень надзвичайно низький. Сфотографуйте та заберіть докази протягом 2 годин після отримання товару. Ми компенсуємо ваше наступне замовлення на основі фактичної втрати.

6. Що мені робити, якщо витік вина та помилки на етикетці викликані неправильними процесами або виробництвом, що впливають на продажі?

Оскільки маркуванням керує машина, діапазон помилок дуже низький, і

важко побачити помилку неозброєним оком, тому можете бути впевнені. Що стосується проблеми витоку вина, оскільки кришка була вдосконалена багато разів, ймовірність витоку вина дуже мала. Якщо це дійсно через заводські причини, будь ласка, сфотографуйте як доказ, і ми готові нести відповідну відповідальність.

7. Клієнти на нашому ринку дуже відразливі до китайської їжі, тому що в Китаї багато проблем з продуктами харчування, як усунути сумніви кінцевого ринку?

При необхідності ми можемо співпрацювати з тестуванням QS або іншими міжнародно сертифікованими BV, сторонніми інспекціями тощо. Абсолютно гарантуємо якість. У порівнянні з іншими великими брендами алкогольних напоїв, наша продукція є економічно ефективною. Ціна помірна, а якість гарантована. Я вірю, що це безумовно допоможе вам відкрити більший ринок.

8. Що робити, якщо є різниця між наливним вином

і проби вина? Кожного разу, коли буде надіслано зразок, ми наклеюємо відповідну етикетку та зберігаємо копію на стелажі для зразків компанії. При виробництві масових товарів ми розгортаємо та виготовляємо за зразками, тому проблеми, яку ви розглядаєте, в принципі не існує.

9. Я хочу купити 6 пляшок віскі. Чи може ваша компанія надавати послуги готівкою при доставці?

Оскільки вино небезпечне і крихке, ми не рекомендуємо купувати 6 пляшок. Спочатку можна спробувати одну пляшку. Через місцевий експрес ми не приймаємо готівку при доставці.

10. Скільки перевірок можливо протягом усього виробничого процесу, а скільки повних?

Кожна наша позиція буде проводити взаємну перевірку та самоперевірку. Крім того, є 2 вибіркові перевірки

і 1 повна перевірка.

ПОДРОБИЦІ
2
3
4
5
6
ЗАПИТ