всі категорії

Головна>Продукти>бренді

Бренді Goalong Royal Carlston VSOP спиртні напої 700мл 40% абв


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:КІНО
Мінімальна кількість замовлення:Пляшки 1200
Упаковка Подробиці:У кожну пляшку упакована подарункова коробка, 12 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:8000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
44.1

Ми відібрали виноград для пюревання та віджиму в сучасному вакуумному пресі, а потім дикі дріжджі використовуються для природного бродіння для приготування оригінального виноградного вина, а потім дистилюються на машині подвійної дистиляції. Після завершення дистиляції її називають водою життя. З ароматом оригінального грубого мінералу, він повинен зберігатися в дубових бочках протягом 3 років, перш ніж він зможе стати справжнім Royal Carlston. коньяк VSOP.


Конкурентні переваги:

Приваблива ціна з швидкою датою доставки

Вистачає запасу

Одна зупинка лікеру система обслуговування.


55
66
77

Лідер експорту 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість та відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий шопінг. Жодна з продуктів, що циркулюють на ринку, не зазнала жодних інцидентів з безпечністю харчових продуктів. Задоволеність опитування клієнтів перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд та виправлення від глобальних клієнтів і професійних установ.

3

88

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в промисловому парку двох типів у місті Люян. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. розташована в індустріальному парку двох типів у місті Люян, площею 23259.67 квадратних метрів. 5 великих будівель, кожна з будівельною площею близько 5000 квадратних метрів. Це перший великомасштабний одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї. І це четвертий лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Liquor Group.


ПОДРОБИЦІ
2
3
ЗАПИТ