всі категорії

Головна>Продукти>бренді

Бренді Goalong Movie XO 700мл 40% абв


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:КІНО
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:У кожну пляшку упакована подарункова коробка, 12 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:8000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
1
СмакСвіжі фрукти з легким шоколадним ароматом
СмакБагатий і збалансований

Конкурентні переваги:

Приваблива ціна з швидкою датою доставки

Вистачає запасу

Система обслуговування алкогольних напоїв.

КІНО XO бренді це дистильоване вино, виготовлене з винограду. Незважаючи на високий вміст алкоголю, він дуже добре зберігає смак і аромат фруктів, тому смак не гострий, а смак насичений, дуже гладкий і дуже м’який.

1617330408832682.png.webp_副本

1640338686200569.png.webp_副本

Лідер експорту протягом 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість і відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий універсальний досвід покупок. Жоден із продуктів, що циркулюють на ринку, не зазнав жодних інцидентів безпеки харчових продуктів. Опитування задоволеності клієнтів перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд і корекцію від глобальних клієнтів і професійних установ.

профіль компанії

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. — це єдиний професійний міжнародний виробник алкогольних напоїв у Китаї, інвестований UK Goalong Group у 2018 році, головним чином виробництво та експорт віскі, бренді, горілки, джину, лікерів та інших лікерів. розташований у двох орієнтованих індустріальному парку міста Люян, це 1-й за величиною масштаб одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї, а також 4-й лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Group, з найсучаснішим і модернізованим обладнанням і системою управління високого рівня, що представляє 4-й міжнародний рівень доставки Групи, головним чином зосереджуючись на китайський віскі виробництво та послуги приватних марок лікерів для клієнтів з країни та за кордоном.


ПОДРОБИЦІ
2
3
4
5
ЗАПИТ