всі категорії

Головна>Продукти>бренді

Бренді Goalong Movie VSOP 700мл 40% соц


Місце походження:Китай
Фірмове найменування:КІНО
Мінімальна кількість замовлення:Один контейнер
Упаковка Подробиці:У кожну пляшку упакована подарункова коробка, 12 пляшок / коробка
Термін поставки:7 днів доставки після підтвердження замовлення
Умови оплати:T / T, LC, OA
Можливість поставки:8000 коробок / день

Мінімальна кількість замовлення:

12000


Опис
11
СмакСвіжі фрукти та ніжні квіти
СмакВишуканий і гладкий із стійким покриттям 

Конкурентні переваги:

Приваблива ціна з швидкою датою доставки

Вистачає запасу

Система обслуговування алкогольних напоїв.


111
222


Ми відібрали виноград для пюре і віджимання в сучасному вакуумному пресі, а потім дикі дріжджі використовуються для природного бродіння для приготування оригінального виноградного вина, а потім переганяються на машині подвійної дистиляції. Після завершення дистиляції її називають водою життя. З ароматом оригінального грубого мінералу він повинен зберігатися в дубових бочках протягом 3 років, перш ніж він стане справжнім бренді MOVIE VSOP.

Лідер експорту протягом 7 років поспіль. Швидка доставка, гарантована якість і відмінне післяпродажне обслуговування. Подаруйте вам п’ятизірковий універсальний досвід покупок. Жоден із продуктів, що циркулюють на ринку, не зазнав жодних інцидентів безпеки харчових продуктів. Опитування задоволеності клієнтів перевищує 90%. Ми приймаємо нагляд і корекцію від глобальних клієнтів і професійних установ.

профіль компанії

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. є універсальним професійним міжнародним виробником алкогольних напоїв у Китаї, інвестований UK Goalong Group у 2018 році, головним чином виробляючи та експортуючи віскі, бренді, горілку, джин, лікери та інші лікери. розташований у двох орієнтованих індустріальному парку міста Люян, це 1-й за величиною масштаб одномісний живописний віскі лікеро-горілчаний завод у Китаї, а також 4-й лікеро-горілчаний завод, інвестований Goalong Group, з найсучаснішим і модернізованим обладнанням і системою управління високого рівня, що представляє 4-й міжнародний рівень доставки Групи, головним чином зосереджуючись на китайський віскі виробництво та послуги приватних марок лікерів для клієнтів з країни та за кордоном.


ПОДРОБИЦІ
2
3
4
5
6
ЗАПИТ